Semināri

Organizējam seminārus un apmācības par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai

Konsultācijas

Sniedzam konsultācijas gan uzņēmējdarbības uzsākšanai, gan attīstībai. Piemēram finansējuma piesaistei, veidlapu aizpildīšanai, u.c.

Atbalsta resursi

Palīdzam orientēties valsts iestāžu prasību izpildē, kā arī investīciju atbalsta pakalpojumos

Citi pakalpojumi

Jūsu veiksme ir arī mūsu veiksme, tāpēc organizējam arī pieredzes apmaiņas braucienus, dalību izstādēs un citus pakalpojumus

Citadele Index: uzņēmēju noskaņojums uzlabojas

Uzņēmēji ir atguvuši optimismu, parāda jaunākā Citadele Index pētījuma dati, kurā katru ceturksni tiek aptaujāti 750 uzņēmumu īpašnieki un to vadītāji.  Šī gada 2. ceturksnī optimisma rādītājs nedaudz audzis, sasniedzot 50,73 atzīmi, kas liecina par mērenu optimismu.

Pateicība Dobeles novada pašvaldībai un Dobeles novada uzņēmumiem

Sirsnīgs paldies SIA „Dobele Agra S.I.A.”, A/S „ Dobeles dzirnavnieks”, A/S „Spodrība” un Dobeles novada pašvaldībai par atbalstu Dobeles novada skolēnu radošajām idejām. Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Sodu par dokumentu neiesniegšanu UR varēs piemērot arī juridiskajai personai

Pašlaik likums nenosaka personu – fizisko vai juridisko –, kurai izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu par dokumentu neiesniegšanu noteiktajos termiņos Uzņēmumu reģistrā. Grozījumi likumā “Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru” paredz, ka brīdinājumu vai naudas sodu varēs piemērot juridiskajai vai fiziskajai personai.

Jauns atbalsta instruments mazajiem uzņēmējiem – portfeļgarantijas

No 2018. gada sākuma sīko, mazo un vidējo komersantu kreditēšanas veicināšanai būs pieejams jauns finanšu atbalsta instruments – portfeļgarantijas. Ministru kabineta (MK) noteikumi Nr. 537 "Noteikumi par portfeļgarantijām sīko (mikro), mazo un vidējo komersantu kreditēšanas veicināšanai" nosaka, ka portfeļgarantijas mērķis ir veicināt finansējuma pieejamību komersantiem un tas ir papildu instruments tirgus nepilnību risināšanai ar garantiju atbalstu.