Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties Ražas svētku gadatirgum

29.septembrī no plkst.10:00 - 15:00 pie kafejnīcas Zemnieku cienasts, Jaunsvirlaukas pagastā notiks jau tradicionālais Ražas svētku gadatirgus, ko organizē Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA Viesu līči. Mājražotāji un amatnieki dalībai Ražas svētku gadatirgū aicināti pieteikties līdz 25.septembrim .

Var pieteikties bezmaksas semināram par datu aizsardzību

Ceturtdien, 7. septembrī, no pulksten 10 līdz 13 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notiks seminārs «Ievads fizisko personu datu aizsardzībā jeb piesardzība nākotnē atmaksāsies», ko vadīs sertificēts personas datu aizsardzības speciālists Jānis Rāzna. Seminārā bez maksas var piedalīties ikviens interesents.

Jelgavā ražotās koka paneļu mājas marķēs ar CE zīmi

Jelgavā ražotās koka paneļu mājas tagad marķē ar CE, kas ne tikai paaugstina to konkurētspēju ārvalstu noieta tirgos, bet vienlaikus palielina šo ražojumu realizācijas iespējas, pirmdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Swedbank izsniedz 14 miljonu eiro aizdevumu AS Dobeles dzirnavnieks

Lai dotu iespēju šajā mainīgajā un izaicinošajā lauksaimniecības sezonā pēc iespējas ātrāk veikt norēķinus ar zemniekiem, kuri veikuši graudu piegādi uz AS “Dobeles dzirnavnieks” graudu pieņemšanas punktiem, uzņēmums parakstījis aizdevuma līgumu ar “Swedbank” darba kapitāla finansēšanai 14 miljonu eiro apmērā.