2021. gada 25. maijā Nodarbinātības valsts aģentūra organizē tiešsaistes darba dienu „Darbs un karjera Latvijā”

2021. gada 25. maijā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) tiešsaistes darba dienu

„Darbs un karjera Latvijā”

Paldies par Jūsu izrādīto interesi piedalīties mūsu tiešsaistes  darba dienā

„Darbs un karjera Latvijā”

Pirmais solis ir uzņēmuma profila izveide Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu, kur jāievada uzņēmuma kontaktinformācija, darbības veids, savs lietotāja vārds, konta piekļuves parole un cita nepieciešamā informācija. Pēc Jūsu konta izveides apstiprinājuma e-pastā saņemsiet paziņojumu par veiksmīgu reģistrēšanos pasākumam. Ja platformā jau esat reģistrējušies, tad pievienojieties savam kontam un izvēlieties dalību pasākumā “Darbs un karjera Latvijā”.

Tālāk, pieslēdzoties darba dienu platformai jau ar savu lietotāja vārdu un paroli, Jums būs pieejami platformas piedāvātie rīki – vakanču publicēšana, iespēja pievienot uzņēmuma profilam prezentācijas vai video, iespēja uzaicināt izraudzītos pretendentus uz tiešsaistes darba interviju konkrētā laikā  u.c.

‘’Darbs un karjera Latvijā’’ ir starptautisks pasākums, kurā piedalīsies ārvalstīs dzīvojoši Latvijas valstspiederīgie, kā arī darba meklētāji no citām Eiropas valstīm, tādējādi vakances platformā vēlams publicēt latviešu un angļu valodās. Vakances ir iespējams publicēt pēc reģistrācijas apstiprinājuma, bet ne vēlāk kā līdz 20. maijam, tādējādi potenciālie kandidāti laikus varēs iepazīties ar darba piedāvājumiem un iesūtīt Jums CV izvērtēšanai.

Pasākumam tiks izveidots atsevišķs interneta TV kanāls, kurā pasākuma laikā tiks demonstrēti dalībnieku video materiāli.  Jūs varēsiet reklamēt darba un karjeras iespējas Jūsu uzņēmumā, iesūtot videomateriālus. Pasākuma dienā notiks virtuālās darba intervijas izmantojot dzīvās tērzēšanas rīku (čatu).

Informācija, kā piedalīties darba devējiem

Eiropas tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”

Lai pievienotu profilam vakances, atveriet savu kontu https://www.europeanjobdays.eu portālā pie LOG IN, autentificējaties, lai atvērtu savu profilu. Sadaļā MANAGE MY JOBS un lapas augšējā labajā stūrī nospiediet ADD NEW JOB ievietojiet vakances aprakstu un norādiet citu informāciju, lai publicētu vakanci.

Tiklīdz vakances tiks reģistrētas portālā, kandidāti varēs iepazīties ar Jūsu darba piedāvājumiem un iesūtīt savus CV izvērtēšanai.

Iepazīties ar darba meklētāju profiliem un CV, kuri pieteikušies Jūsu vakancēm, varēs sadaļā MY INTERVIEWS.

Pasākuma dienā Jums ir iespēja plānot interviju laikus, izvēloties SET INTERVIEW TIMESLOTS, tādējādi Jūs katram darba meklētājam varat nozīmēt noteiktu intervijas laiku un izvērtēt potenciālā darbinieka atbilstību. Noderīgu informāciju par interviju plānošanas sistēmu meklējiet šeit

Jautājumu gadījumā sazinieties:

Agija Mickeviča (e-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv  tālr. 26645566);

Andris Segliņš (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv tālr. 26591666).