Vebinārs “Uzņēmējdarbības formas, grāmatvedība un nodokļi”

Zemgales plānošanas reģions aicina uzņēmējus piedalīties plašā bezmaksas semināru/vebināru un mācību ciklā, tādejādi stiprinot Zemgales uzņēmumu kapacitāti un inovāciju attīstību reģionā.

Trešdien, 6. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.15 norisināsies pirmais mācību cikla vebinārs “Uzņēmējdarbības formas, grāmatvedība un nodokļi”, ko vadīs LLU ESAF Finanšu un grāmatvedības institūta profesore  Dr. oec. Inguna Leibus.

Vebinārā varēs uzzināt par uzņēmuma formām un to maiņu, grāmatvedības darba organizēšanu, grāmatvedības prasību atšķirībām dažādās uzņēmējdarbības formās, kā arī uzdot  interesējošus jautājumus lektorei.

Vebinārā aicināti piedalīties uzņēmēji un citi interesenti, kam saistoša sava biznesa attīstība vai uzsākšana.

Pieteikšanās semināram ŠEIT.

Projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” semināri un mācības norisināsies no 2021. gada oktobra līdz 2024. gada aprīlim.

Projekts tiek realizēts EEZ finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta LV-LOCALDEV-003 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” ietvaros.