Semināri

Organizējam seminārus un apmācības par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai

Konsultācijas

Sniedzam konsultācijas gan uzņēmējdarbības uzsākšanai, gan attīstībai. Piemēram finansējuma piesaistei, veidlapu aizpildīšanai, u.c.

Atbalsta resursi

Palīdzam orientēties valsts iestāžu prasību izpildē, kā arī investīciju atbalsta pakalpojumos

Citi pakalpojumi

Jūsu veiksme ir arī mūsu veiksme, tāpēc organizējam arī pieredzes apmaiņas braucienus, dalību izstādēs un citus pakalpojumus

Zemgalē par iekārojamāko darba devēju piekto gadu atzīts AS “Dobeles dzirnavnieks”

Pēc teju 8000 respondentu aptaujas apbalvotas aizvadītā gada iekārotākās darbavietas Latvijā. Lai arī šajā aptaujā starp labākajiem darba devējiem ritēja sīva cīņa, titulu “TOP darba devējs 2018” jeb darba devējs, kurš pirmais nāk prātā kā labākā darbavieta, ar pārliecinošu balsu pārsvaru pirmo reizi aptaujas vēsturē ieguva AS “Swedbank”.

CFLA aicina komersantus uz semināru par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina komersantus uz semināru par Eiropas Savienības (ES) fondu projektu atlasi programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē. No Eiropas Sociālā fonda (ESF) pirmajā atlases kārtā šim mērķim paredzēti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro.

Veikals “Amatnieku sēta” pārtaps par sociālās uzņēmējdarbības “placi”

Veikals “Amatnieku sēta” Lielajā ielā Jelgavā, kas līdz šim četru gadu garumā lielākoties kalpoja kā Jelgavas novada mājražotāju ražojumu pastāvīgā tirdzniecības vieta, pārtaps par sociālās uzņēmējdarbības “placi” jeb radošu sociālās līdzatbildības studiju, lai pilsētas centrā ienestu daudz radošu ideju, kā, iesaistot garāmgājējus, apmeklētājus un sabiedrību kopumā, līdzatbildīgā un cieņpilnā atteiksmē veicinātu un piesaistītu uzmanību precēm un produkcijai, kas top sociālās uzņēmējdarbības procesā.

LLU piešķirs Gada balvas “Uzņēmējs nākotnei 2018”

22. februārī plkst. 17.00 LLU Jelgavas pilī jau trešo reizi tiks piešķirtas LLU Gada balvas konkursa “Uzņēmējs nākotnei” laureātiem. Šāda tradīcija universitātē dibināta 2016. gadā, lai godinātu uzņēmējus Latvijā, kuri sadarbībā ar LLU zinātniekiem un mācībspēkiem veidojuši inovācijas tautsaimniecības nozaru vajadzībām, snieguši ieguldījumu pētniecībā vai studiju procesa nodrošinājumā. Šogad pasākumā tiks godināti 7 dažādu nozaru uzņēmumi un viens universitātes mecenāts.