Semināri

Organizējam seminārus un apmācības par atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai

Konsultācijas

Sniedzam konsultācijas gan uzņēmējdarbības uzsākšanai, gan attīstībai. Piemēram finansējuma piesaistei, veidlapu aizpildīšanai, u.c.

Atbalsta resursi

Palīdzam orientēties valsts iestāžu prasību izpildē, kā arī investīciju atbalsta pakalpojumos

Citi pakalpojumi

Jūsu veiksme ir arī mūsu veiksme, tāpēc organizējam arī pieredzes apmaiņas braucienus, dalību izstādēs un citus pakalpojumus

Latvijas pārtikas produktu katalogs www.foodlatvia.com

Realizēts unikāls, publiski pieejams bezmaksas elektroniskais katalogs (e-katalogs) – www.foodlatvia.com, kurā ikviens interesents var iepazīties ar Latvijas pārtikas ražotāju produkcijas klāstu. Tas ir lielisks instruments, lai prezentētu produktus, veidotu biznesa kontaktus, ieinteresētu sadarbības partnerus un veicinātu ārējo tirdzniecību.

E-katalogs sniedz iespēju iegūt ieskatu pārtikas nozares piedāvājumā kopumā, kā arī detalizēti izpētīt piedāvātās produktu grupas un konkrētus produktus. Katalogā Latvijas uzņēmumi var bezmaksas patstāvīgi publicēt informāciju par augstvērtīgiem un eksportspējīgiem produktiem, kurus piedāvā ārējiem tirgiem.

Produktus katalogā var meklēt, izvēloties atbilstošu pārtikas kategoriju vai arī ievadot atslēgvārdu. Lietojot izvērsto meklēšanu, produktu var atrast pēc CN koda, glabāšanas termiņa un temperatūras, kā arī īpaša marķējuma (BIO/ECO, Dairy Free, Gluten Free, No GMO, Nut Free, Vegan).

Pārtikas nozares uzņēmumus var atrast pēc ražotāja nosaukuma, NACE koda, apgrozījuma un sertifikātiem.

Katalogs piedāvā iespēju izvēlēto produktu datus eksportēt PDF formātā (produktu eksports nav pieejams uz mobilajām ierīcēm).

Ikviens uzņēmums var patstāvīgi izveidot sava uzņēmuma profilu un publicēt informāciju par neierobežota skaita eksportspējīgiem produktiem šeit.

Ja uzņēmums vēl nav pievienots:

izveidojiet lietotāja profilu,
izveidojiet uzņēmuma profilu,
veidojiet produktu profilus.
Ja uzņēmums jau ir pievienots un lietotājs vēlas veikt izmaiņas/ pievienot produktus:

izveidojiet savu lietotāja profilu,
sūtiet reģistrēto lietotāja vārdu (Username) un pārstāvētā uzņēmuma reģistrācijas numuru uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
administrators piešķirs tiesības pievienot produktus konkrētajam uzņēmumam un veikt citas izmaiņas.
Tiklīdz visa informācija būs korekti ievadīta, administrators aktivizēs uzņēmuma un produktu profilus.

Katalogu Latvijas produktu virzīšanai ārvalstu tirgos izmantos Latvijas vēstniecībās, LIAA pārstāvniecībās, izstādēs, vīzītēs un citās ārējo tirdzniecību veicinošās aktivitātēs, lai prezentētu pārtikas nozari un ieinteresētu sadarbības partnerus.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties:

Agnese Žagata, vecākā projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039459
Fakss: +371 67039401
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

vai

Linda Kalniņa, projektu vadītāja
SIA "Lursoft IT"
Tālrunis: +371 67844297
Mobilais t.: +371 29491614
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.