Aicina uz IT tīklošanās pasākumu Jelgavā “IT Waffle Meetup”

22.05.2024

28. maijā plkst. 18.00 Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (Svētes iela 33), norisināsies tīklošanās pasākums "IT Waffle Meetup – Jelgava”, kur tehnoloģiju entuziastiem, uzņēmējiem un ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par uzņēmumu procesu digitalizāciju un informācijas tehnoloģiju (IT) nozari, būs iespēja satikties, apmainīties ar kontaktiem un baudīt gardas vafeles. Pasākums ir bez maksas. Reģistrācija: www.itwafflemeetup.lv/it-waffle-meetup-jelgava.html

Tīklošanās pasākums "IT Waffle Meetup" norisinās neformālā gaisotnē, un tā laikā apmeklētājiem ir iespēja gan iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu, gan iepazīties vienam ar otru, apmainīties ar pārdomām, idejām un kontaktiem. Ar savu pieredzi un praktiskiem padomiem par uzņēmumu digitalizāciju, mākslīgo intelektu un izglītību dalīsies Anna Andersone (Start School, Riga TechGirls), Ilze Raudiņa (Eiropas Digitālās inovācijas centrs), Andrejs Karpovs (Tietoevry) un Eļčins Džafarovs (Datorium).

“Šie pasākumi ir ideāls veids, kā stiprināt vietējās kopienas, kas apvieno gan pašreizējos, gan nākotnes IT speciālistus un uzņēmējus. Vienkārši satiekoties un sarunājoties, uzņēmēji var labāk saprast un noteikt, kādos procesos var būt noderīga digitalizācija. “IT Waffle Meetup” ir arī lieliska iespēja satikt cilvēkus ar līdzīgām interesēm, pārrunāt nozīmīgus jautājumus un vienkārši patīkami pavadīt vakaru,” stāsta pasākuma organizatore un Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte.

Pasākuma programma:

17:40 – Ierašanās, tīklošanās un vafeles 🧇

18:00 – Kas jauns Jelgavā un Latvijā IT nozarē?

18:15 – Andrejs Karpovs (Oracle Cloud un GenAI vadītājs, Tietoevry) – "Mākslīgais intelekts un ētika"

18:35 – Ilze Raudiņa (projekta vadītāja, Eiropas Digitālās inovācijas centrs) – "Digitalizācijas iespējas uzņēmumiem"

18:50 – Tīklošanās un vafeles 🧇

19:10 – Anna Andersone (līdzdibinātāja, Start School, līdzradītāja Riga TechGirls) – "Ātrākā iespēja kļūt par IT vadītāju"

19:30 – Eļčins Džafarovs (dibinātājs, DATORIUM) – "Tehnoloģiju nozīme izglītībā"

19:50 – Pasākuma noslēgums – draudzīgas sarunas, jauni kontakti un garšīgas vafeles!

Pasākums, kā arī vafeles un dzērieni pasākumā, ir bez maksas. Reģistrēšanās pasākumam: www.itwafflemeetup.lv

Pasākumu organizē "IT Waffle Meetup" sadarbībā ar "Digitālo inovāciju parku" un "Tietoevry". Vairāk informācijas par "IT Waffle Meetup" aktualitātēm ir pieejama pasākuma Facebook lapā: www.facebook.com/ITWaffleMeetup/.

Pasākumu atbalsta “Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs”.

Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Informāciju sagatavoja:

Agate Ambulte, IT Waffle Meetup organizatore, +371 28241990, www.itwafflemeetup.lv