Apmācības jauniešiem Aizkrauklē

14.06.2023

Zemgales plānošanas reģiona EEZ projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā ietvaros no 7. līdz 9. jūnijam Aizkraukles novada vidusskolas telpās norisinājās apmācības “Mazā biznesa skola", lai sniegtu jauniešiem ieskatu uzņēmējdarbībā, produktu izveidē un ideju ģenerēšanā.

Aizkraukles novadā šāds pasākums notika pirmo reizi un tajā piedalījās vairāk nekā 30 jauniešu no Aizkraukles novada vidusskolas, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, Jaunjelgavas vidusskolas un Aizkraukles Profesionālā vidusskolas.

Apmācību mērķis ir mācīt jauniešiem uzņēmīguma kompetences pēc “EntreComp” modeļa, lai attīstītu jauniešu uzņēmējdarbības spējas.

Bija patiess prieks par jauniešu iesaisti – gan uzdodot jautājumus, gan izsakot savas domas un sadarbojoties.

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai