Biznesa iedvesmas pasākums Jelgavas jauniešiem

24.10.2022

24.oktobra pēcpusdiena Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā iesākās ar jaudīgu biznesa iedvesmas pasākumu Jelgavas jauniešiem, par tēmu – Ilgtspējības principi. Jauniešus pasākumā “Iedvesmas formula 1” uzrunāja, enerģētiski uzlādēja un iedvesmoja trīs gados jauni un ambiciozi uzņēmēji – Artis Daugins no “Blue Shock Race”, Raimonds Jurgelis no “Bruntor” un “Idea Innovation Institute” dibinātāja Elīna Miķelsone.

Pasākuma mērķis bija veicināt uzņēmējdarbības garu starp jauniešiem un motivēt uzsākt savu uzņēmējdarbību, pasākuma laikā ikvienam bija iespēja pie kafijas tases apspriest arī savu potenciālo biznesa ideju ar uzņēmējiem.

Pasākums notika projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros sadarbībā ar Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs un ar EEZ granta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstu. EEZ un Norvēģijas grantu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai