FOTO galerija: jauniešu uzņēmējdarbības aktivitāšu koprades telpas

07.07.2023

Mums ir lieliski jaunumi! Kopš vasaras sākuma, Zemgales Uzņēmējdarbības centrs (ZUC), esam jaunās telpās. Šis senais sapnis piepildījies, pateicoties Zemgales plānošanas reģiona realizētam EEZ projektam “Uzņēmējdarbība Zemgalē”.

Šīs ir koprades telpas jauniešiem un ZUC darba telpas Jelgavā, J. Asara ielā 21.

✅Radīta neformāla mājīga vide, kur iegriezties pēc skolas, lai satiktos un mēģinātu radīt un attīstīt savu biznesa ideju kā individuāli, tā arī skolēnu mācību uzņēmumu ietvaros.

✅Tā ir un būs vieta, kur satikties 13 – 25 gadus veciem jauniešiem- topošajiem uzņēmējiem no visas Zemgales, ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības spējas.

👉Kopradē jau no rudens norisināsies lekcijas, semināri, arī dažādi radoši un iedvesmojoši pasākumi, mācības, darbnīcas un citas norises uzņēmējdarbības prasmju pilnveidošanai.

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Foto: Linda Strauta-Brauere