Informatīvs vebinārs “Pirmie soļi uzņēmuma digitalizācijā”

08.05.2023

Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs aicina uz bezmaksas informatīvo vebināru PIRMIE SOĻI UZŅĒMUMA DIGITALIZĀCIJĀ, kas notiks š.g. 15. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.45 tiešsaistē.


Piesakies un uzzini par uzņēmumu digitālo transformāciju, kā arī pieejamiem finansējuma un atbalsta rīkiem digitalizācijas attīstībai uzņēmumos!

Vebināra mērķis ir palīdzēt uzņēmējiem uzsākt digitālo transformācju. Kā identificēt biznesa procesus, ko nepieciešams digitalizēt? Kuros biznesa procesos digitalizāciju uzsākt vai turpināt, kā izvērtēt biznesa procesus? Kā risināt biznesa izaicinājumus? Kādi soļi jāveic, lai pieteiktos un saņemtu valsts atbalstu digitalizācijai? Uz šiem un citiem jautājumiem mēģināsim rast atbildes vebināra laikā!

Pieteikšanās anketu atradīsiet šeit: https://ej.uz/info_Vebinars_Pirmie_soli_uznemuma_digitalizacija

Vebināra pieejas links tiks izsūtīts pirms vebināra.

Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Savienības fonda programmas ‘‘Digitālā Eiropa 2021.-2027.gadam’’ un Atveseļošanas fonda atbalsta programmas ‘‘Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveide’’ atbalstu projekta Nr. 101083983 ‘‘Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia”/ EDIHLV’’ ietvaros.

Finansē Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.