Izsludināta pieteikšanās apmaksātai dalībai tūrisma aprīkojuma un produktu izstādē Norvēģijā

26.10.2023

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) EEZ grantu projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros izsludina pieteikšanos Zemgales uzņēmējiem pilnībā apmaksātai dalībai tūrisma aprīkojuma un produktu izstādē Camp Villmark 2024 Norvēģijā, ar mērķi veicināt uzņēmumu eksportspēju un izaugsmi Skandināvijas tirgū.

Projekta ietvaros no 15. līdz 17. martam 2024. gadā plānota dalība starptautiskā tūrisma produktu izstādē Camp Villmark 2024 Norvēģijā, Lillestrøm, NOVA Spektrum izstāžu zālē ar Zemgales stendu un uzņēmēju darbošanos tajā. Dalība konkursa kārtībā tiks dota vienam līdz diviem uzņēmumiem no ikvienas Zemgales reģiona pašvaldības (pieejamā finansējuma ietvaros) – Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas novada, Dobeles novada, Bauskas novada, Jēkabpils novada un Aizkraukles novada.

Camp Villmark ir vadošais Skandināvijas tūrisma produktu gadatirgus aktīvās atpūtas entuziastiem. Izstāde ir trīs dienu interaktīvs pasākums, kas iedvesmo aktīvās atpūtas piekritējus un ģimenes, piesaistot vairāk nekā 22 000 apmeklētājus.

Dalībai izstādē aicināti pieteikties Zemgales uzņēmumi, kas izstrādā produktus aktīvai atpūtai dabā – pārgājieniem, makšķerēšanai, velobraukšanai, laivošanai, medībām, kempingošanai, kalnos kāpšanai un līdzīgām aktivitātēm. Tie var būt arī pārtikas produkti, kas saistoši tūristiem.

Atbalsts dalībai izstādē uzņēmējiem tiek piešķirts 100% apmērā, sedzot stenda izveidošanas un nodrošināšanas izmaksas, reklāmu, dalībnieku lidojuma biļetes, vietējā transporta un izmitināšanas izdevumus u.c. ar dalību izstādē saistītus izdevumus. Dalībniekam piešķirtā atbalsta apjoms tiks reģistrēts Finanšu ministrijas de minimis uzskaites sistēmā.

Noteikumi atbalsta saņēmēju atlasei (zemāk) un pieteikšanās forma šeit. Pieteikšanās līdz 10. novembrim plkst. 17.00. Saņemtos pieteikumus vērtēs Zemgales plānošanas reģiona Attīstības nodaļas pārsvāji un Zemgales Uzņēmējdarbības centra darbinieki. Atlasē vērā ņems produkta atbilstību izstādes specifikai un eksporta potenciāla aprakstu (ar precīziem kritērijiem var iepazīties noteikumos zemāk).

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Noteikumi atbalsta saņēmēju atlasei

Tev vēl varētu patikt