Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola aicina uz apmācībām robotikas disciplīnā

26.09.2023

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola piedāvā skolēniem un pedagogiem iespēju piedalīties bezmaksas apmācībās “No apmācībām līdz LEGO Sumo čempiona titulam”. Semināru mērķis ir sagatavot Zemgales reģiona skolu komandas startam Latvijas robotikas čempionātā LEGO Sumo disciplīnā. Pirmais klātienes seminārs notiks 2023. gada 12. oktobrī.

Semināru laikā plānots apmācīt 100 dalībniekus – 75 skolēnus vecumā no 10 līdz 19 gadiem un 25 pedagogus. Kopā paredzēti 2 klātienes un 2 attālināti apmācību semināri. Pirmais klātienes seminārs notiks 2023. gada 12. oktobrī Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā (Meiju ceļš 9, Jelgava) no plkst. 10:00 līdz 16:00.

Apmācību semināru laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Latvijas robotikas Čempionāta LEGO Sumo disciplīnas noteikumiem, vēros demonstrējumus, iepazīsies ar robota bāzes modeļa izbūvi un programmēšanas pamatiem, izstrādās robota darbības algoritmu un to analizēs, testēs un veiks uzlabojumus, lai izmēģinātu savus spēkus LEGO Sumo sacensību simulācijā starp apmācību komandām. Apmācību noslēgumā komandas būs ieguvuši zināšanas, prasmes un kompetences, lai 2023. gada 9. decembrī piedalītos “Latvijas Robotikas čempionāta Zemgales reģionālās robotikas sacensībās”, kas notiks Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā. Ar detalizētu apmācību semināru programmu var iepazīties šeit.

Pieteikšanās apmācību semināriem notiek elektroniski, aizpildot semināra dalībnieka reģistrācijas formu līdz 2023. gada 6. oktobrim.

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Informāciju sagatavoja:
Nataļja Buļipopa
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola, Jauniešu uzņēmējdarbības un karjeras motivācijas centrs
tālr.: 20554566
e-pasts: uznemejdarbibas.centrs@jtv.lv