“Mehatrons” apmeklētājus gaidīs EDIC Zemgale kontaktpunkta pārstāvji

07.09.2023

Ar daudzveidīgu programmu 9. septembrī, Jelgavā,  Pasta salā notiks tradicionālais tehnikas un inovāciju festivāls “Mehatrons”, kas bezmaksas aktivitātēs popularizēs inženierzinātņu, metālapstrādes un mašīnbūves nozari, kā arī tehnisko jaunradi. Starp dalībniekiem apmeklētāji varēs sastapt arī Zemgales uzņēmējdarbības centra un  EDIC Zemgale kontaktpunkta pārstāvjus.

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšanu un projektu un kas šajā sakarā tiek realizēts. Projekta SMEPRO 2 mērķis ir veiksmīgās pieredzes un prakses kapitalizācija, izmantošana un rezultātu pavairošana, lai veicinātu Zemgales reģiona uzņēmējdarbības vides attīstību pašvaldībās un sniegtu atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. “Mehatrons” ir vēl viens veids, kā uzņēmējiem satikt un uzzināt sev noderīgu informāciju vienuviet.

Tāpat sestdien Pasta salā apmeklētājus gaidīs EDIC Zemgale kontaktpunkta pārstāvji.  Interesentiem būs iespēja uzzināt par šī projekta aktualitātēm, kā arī uzzināt par iespējām veicināt sava uzņēmuma digitālo transformāciju. Vienlaikus apmeklētāji varēs uzzināt, kā iespējams uzlabot iedzīvotāju digitālās prasmes, fokusējoties uz atbalstu uzņēmumu esošo procesu pilnveidei, mārketinga un inovatīvu digitalizācijas risinājumu ieviešanai un attīstībai.

Uz tikšanos “Mehatrons 2023”!

Detalizēta festivāla “Mehatrons 2023” programma 9.septembrim: ŠEIT.

Vairāk par projektu “SMEPRO 2” :  https://www.zemgale.lv/lv/projekts/zemgales-uznemejdarbibas-vides-attistiba-un-uznemeju-konkuretspejas-veicinasana

Vairāk par projektu  “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā/ Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” /EDIHVL/ - https://zuc.zemgale.lv/projekti/projekts/latvijas-digitalas-inovacijas-centrs-edihvl/