Nākamnedēļ, 4. jūnijā, aicinām piedalīties bezmaksas seminārā un konsultācijās par tēmu “Atbalsts biznesa procesu digitalizācijai”.

31.05.2024

Semināru un konsultācijas vadīs Zemgales Uzņēmējdarbības centra eksperte digitalizācijas jautājumos Lolita Felzenberga, iepazīstinot ar atbalsta saņemšanas iespējām biznesa procesu digitalizācijai un e-komercijas risinājumu pilnveidošanai un ieviešanai.

Seminārs notiks tiešsaistes platformā “Zoom”, un tas paredzēts uzņēmumiem un publiskā sektora institūcijām, kam nepieciešama biznesa procesa, mārketinga vai organizācijas digitālā transformācija.

Turpinājumā ikviens interesents varēs piedalīties individuālās konsultācijās no plkst. 10.30 līdz 16.00, kas plānotas klātienē ZRKAC Svētes ielā 33, Jelgavā, iepriekš piesakoties uz konkrētu laiku.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pieteikšanās līdz 31. maijam: https://ej.uz/bizn_digi

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63012169, 63012155 vai rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Pasākuma norisi finansē Eiropas Savienība – “NextGenerationEU”. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora (-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.