Semināri uzņēmējiem 2023. gada septembrī

14.09.2023

Zemgales plānošanas reģions projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros aicina Zemgales uzņēmējus šī gada septembrī piedalīties divos bezmaksas tiešsaistes semināros, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi.

Ceturtdien, 28. septembrī, no plkst. 13.00. līdz 16.00 tiešsaistes platformā Zoom norisināsies seminārs "Radošās domāšanas tehnikas". Seminārā varēs uzzināt par laterālo domāšanu, kā rosināt, attīstīt un stiprināt radošās domāšanas prasmes. Tāpat seminārā tiks apskatīti tādi temati kā radoša problēmu risināšana un kā tā darbojas dažādās situācijās, kādas ir strukturētas problēmu risināšanas metodes, prāta vētras tehnika, radošā domāšana kā vērtīgs instruments ikdienas izaicinājumiem un situāciju risināšanai. Lektore: Liliāna Ozoliņa. Reģistrācija semināram šeit. Dalība bez maksas.

Savukārt piektdien, 29. septembrī, no plkst. 10.00. līdz 13.00 tiešsaistes platformā Zoom norisināsies vebinārs "Mākslīgā intelekta (AI) rīki darbam un biznesam". Seminārā varēs uzzināt par noderīgiem tekstuāliem un vizuāliem mākslīgā intelekta rīkiem un kas jāņem vērā ar tiem darbojoties. Lektors ne tikai sniegs vērtīgus padomus darbam ar mākslīgā intelekta rīkiem, bet arī informēs par to lietošanas ētisko pusi un autortiesību jautājumiem saistībā ar AI radītā darba rezultātiem. Lektors: Artis Krilovs, aģentūra WRONG digital. Reģistrācija semināram šeit. Dalība bez maksas.

Semināri uzņēmējiem tiek organizēti projekta Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Tev vēl varētu patikt