Uzņēmēju tikšanās – par aktualitātēm enerģētikas jomā un Rail Baltica projekta progresu

15.08.2023

Ar mērķi veicināt dialogu starp pašvaldību, valsts pārvaldi un uzņēmējiem 2023. gada 24. augustā Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs organizē “Uzņēmēju tikšanās” pasākumu. Pasākums tiek organizēts projekta "LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/ SMEPRO 2" ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pasākuma ietvaros plānots pieredzes apmaiņas brauciens pie uzņēmējiem Bauskas novadā, kā arī izglītojošā un informatīvā daļa par enerģētikas nozari un Rail Baltica projekta progresu. Lai uzzinātu aktualitātes par konkrētajām tēmām un gūtu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem, pasākumā piedalīsies pārstāvji no Klimata un enerģētikas ministrijas, Satiksmes ministrijas, Rail Baltica un SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas”.

Tā kā pasākums varētu norisināties ārpus Bauskas pilsētas, Bauskas novada pašvaldība nodrošinās transportu nokļūšanai pasākuma vietā no Bauskas, ja dalībnieki reģistrējoties pasākumam, būs norādījuši tādu nepieciešamību.

Visus interesentus aicinām pieteikt savu dalību pasākumā līdz 2023. gada 21.augustam, aizpildot pieteikuma anketu: www.ej.uz/uznemejutiksanas.

Laipni gaidīti ir arī uzņēmēji no kaimiņu pašvaldībām, jo pasākuma noslēgumā paredzēta tīklošanās- lielisks veids, kā iepazīt savus nākamos sadarbības partnerus.

Pasākuma programma šeit.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.