Uzņēmējus uz tiešsaistes semināru “Prezentācijas prasmes biznesa vidē”

01.11.2021

Zemgales plānošanas reģions projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” ietvaros aicina Zemgales uzņēmējus 21. janvārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Prezentācijas prasmes biznesa vidē”.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kādēļ nozīmīgs organizācijas zīmola stāsts, vizuālais vēstījums, kā arī kādēļ jādomā par audiovizuāliem stāstiem organizācijas prezentēšanā gan iekšējai, gan ārējai auditorijai.

Lektore iepazīstinās arī ar vairākām lietotnēm organizācijas prezentācijas veidošanai gan vizuāli, gan video, gan arī audio.

Semināru vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 17 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas augstāko izglītības iestāžu mācībspēks.

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!