Vietējā atbalsta diena Jelgavā “Biznesa pavasaris”

08.05.2023

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu (ZPR) 11. maijā pulksten 9.30 gaidīs uzņēmējus ikgadējā iedvesmojoši izglītojošajā pasākumā – “Biznesa pavasaris”.

Pasākuma atklāšanā ievadvārdus teiks Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un ZPR izpilddirektors Valdis Veips. Par iespējām uzņēmējiem projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” stāstīs ZPR pārstāve – Sandra Grigorjeva.

Atziņās par to, cik tālu esam zaļā biznesa ceļā, dalīsies aprites ekonomikas eksperte, SIA “ArtSmart” valdes priekšsēdētāja Inga Uvarova. Ar Zaļās atslēgas programmu tūrisma jomas uzņēmumiem iepazīstinās VIF vadītājs, Zaļās atslēgas Nacionālais operators Jānis Ulme. Savukārt par Altum valsts atbalsta finansējumu biznesā informēs AS Attīstības finanšu institūcija Altum Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa.

Pasākuma turpinājumā būs ilgi gaidītā tikšanās ar mūsu pilsētas uzņēmējiem: Zani Oju no SIA “Tarte”, Aiju Biti-  zīmols La Beth, Sandru Drustu - SIA “Sidrabkoks”, Inesi Freidenfeldi- SIA “pikniKarba” un Raimondu Biedrīti- SIA “Graudu spēks”. Uzņēmēji stāstīs par to kā zaļo kursu sasaistīt ar ilgtspējīgu domāšanu, latviskumu, veselīgu uzturu un dzīvesveidu, neaizmirstot par uzņēmējdarbības pamatiem, un vienlaikus paliekot saskaņā ar dabu. Pēc spēcinošajiem pieredzes stāstiem pasākuma dalībniekiem individuālās konsultācijās būs iespēja saņemt padomus un ieteikumus turpmākai biznesa attīstībai par sev aktuālajām tēmām.

Pasākumu vadīs Eva Johansone.

Pasākuma programma pieejama šeit.

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai