Vietējā biznesa atbalsta diena Aizkrauklē

25.01.2024

Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Un Aizkraukles novada pašvaldību 7. februārī organizē Vietējā biznesa atbalsta dienu – Biznesa forumu “Uzņēmējdarbības attīstības iespējas reģionos”, un aicina uzņēmējus pieteikties dalībai pasākumā. Vietā atbalsta diena norisināsies Likteņdārza Saieta namā, Aizkraukles novadā.

Biznesa foruma mērķis ir piedāvāt uzņēmējiem iespēju iepazīties ar nākotnes uzņēmējdarbības attīstības iespējām reģionos, veicinot uzņēmēju līdzdalību un sadarbību.

Zemgales Biznesa forumā klātesošos uzrunās Zemgales plānošanas reģiona izpilddirektors Valdis Veips, LTRK prezidents Aigars Rostovskis un Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. Ar uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem Zemgales plānošanas reģionā iepazīstinās Mairita Pauliņa, ZPR Zemgales uzņēmējdarbības centra vadītāja, bet par Latvijas tautsaimniecību, tās izaugsmi un prognozē, stāstīs Daina Paula, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes Makroekonomikas analīzes daļas Galvenā ekonomiste.

Tāpat Lilita Čebotarenoka, Reģionālās Investīciju bankas MVU virziena vadītāja klātesošus iepazīstinās ar uzņēmējiem tik aktuālo kreditēšanas un finansējuma pieejamību un Ingūna Grandāne, SIA IMIga valdes priekšsēdētāja un līdzīpašniece dalīsies savā uzņēmējdarbības pieredzē.

Biznesa foruma otrajā daļā norisinās diskusija par foruma pirmajā daļā identificētiem aspektiem, kuru moderēs Jānis Endziņš LTRK valdes priekšsēdētājs.

Noslēgumā paredzēts stāstījums un ekskursija par Likteņdārza un Saieta nama tapšanas vēsturi un ideju, kurā dalīsies Benita Rugaine, Nodibinājums "Kokneses fonds" pasākumu koordinatore un administratore. Likteņdārzs ir dabā veidots simbols tautas nemitīgai atjaunotnei un izaugsmei. 2022. gada augustā tika atklāts Saieta nams, kas ir viens no centrālajiem objektiem Likteņdārzā.

Pasākums ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 31.01.2024.: https://saite.lv/RGf

Programma šeit.

Vietējā biznesa atbalsta diena – biznesa forums tiek organizēts projektā Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē”, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai