Zemgales jaunieši aicināti piedalīties “Biznesa nakts 2024” izaicinājumā 21.-23.martā Jelgavā

12.03.2024

Zemgales Plānošanas reģions un Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu un Jelgavas izglītības pārvaldi organizē hakatonu skolēnu uzņēmējspēju un jaunrades veicināšanai “Biznesa nakts”, kas no 21. līdz 23. martam norisināsies Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā.

“Biznesa nakts” ir 3 dienu garš izaicinājums Zemgales reģiona vidusskolēniem vai profesionālo iestāžu audzēkņiem, kuri vēlas attīstīt prasmes uzņemties iniciatīvu, stratēģiski plānot, risināt problēmas un pieņemt lēmumus.

Pasākumā dažādu nozaru eksperti dalīsies ar zināšanām par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības īstenošanu, AI rīku izmantošanu ikdienas darbā, biznesa modelēšanu, prototipēšanu, prezentēšanas prasmju pilnveidošanu, kā arī atklās savus pieredzes stāstus.

Biznesa Nakts pirmajā dienā dalībniekiem būs iespēja ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī apmeklēt 6 dažādus uzņēmumus, kuri darbojas pārtikas, izglītības, kokrūpniecības, poligrāfijas, tekstila, tūrisma un viesmīlības nozarēs. Savukārt, otrajā un trešajā pasākuma dienā jaunieši varēs iegūtās zināšanas pielietot praktiski – ģenerēt biznesa idejas, strādāt starpskolu komandās, modelēt biznesa procesus, veidot prototipus, kā arī tikties ar pieredzējušiem mentoriem. Pēc vairāk nekā 30 stundu intensīva darba komandas savas idejas un prototipus prezentēs žūrijai.

Dalībniekiem simpātiju balvas sarūpējuši vietējie uzņēmēji, bet trīs labākās biznesa idejas iegūs naudas balvu 500 eiro apmērā.

Dalība pasākumā ir bez maksas, tam pieteikties iespējams no 4. – 15. martam saitē ej.uz/BN2024. Plašāka informācija - www.facebook.com/BiznesaNaktsJelgava/, video https://www.youtube.com/watch?v=yLzZUz8n42g

Pasākums tiek īstenots ar EEZ grantu 2014.-2021. gada perioda projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” finansiālu atbalstu. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem programmas līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Informācijai:

info@biseniekafonds.lv
+371 28783500
Daiga Bukonte