Zemgales uzņēmējiem un to pārstāvošām NVO iespēja apgūt Norvēģijas tirgu un doties tirdzniecības misijā

28.12.2021

Projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” aktivitātēs, kas vērstas uz Zemgales uzņēmējiem Jaunajā gadā būs iespēja pieteikties mācībām par Norvēģijas tirgu, kā arī kopā ar uzņēmējus pārstāvošām NVO doties apmaksātā tirdzniecības misijā vai piedalīties starptautiskā izstādē Norvēģijā.

2022. gadā plānotajās projekta aktivitātēs uzņēmējiem būs iespēja ne tikai piedalīties vērtīgos semināros un apmācībās, bet arī kopā ar uzņēmējus pārstāvošām NVO doties tirdzniecības misijā pārtikas jomā un piedalīties dizaina izstādē Norvēģijā, Oslo.

Projekta ietvaros plānota Zemgales uzņēmēju dalība tirdzniecības misijā pārtikas nozarē (2022. gada jūnijs) un dalība dizaina izstādē (2022. gada augusts).

Zemgales uzņēmējus, kā arī to pārstāvošās organizācijas, kam būtu padziļināta interese par Norvēģiju kā eksporta tirgu iepriekšminētajās jomās, aicināti aizpildīt pieteikuma formu šeit.

Mācību cikla jaunajā periodā no 2022. gada janvāra paredzētas mācības uzņēmējiem tiešsaistē par Norvēģiju kā noieta tirgu – eksporta iespējām un sadarbībām. Informācija par aktuālajiem semināru un mācību piedāvājumiem pieejama Zemgales Uzņēmējdarbības centra mājaslapā: zuc.zemgale.lv kalendāra sadaļā.


Noteikumi atbalsta saņēmēju atlasei

Pieteikuma anketa

Pretendenta apliecinājums

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem programmas līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai