Zemgales Uzņēmēju forums: Satiec līdzīgos un stiprini biznesu ar digitālo nākotni!

08.05.2024

Izaugsme uzņēmējdarbībā nav iespējama bez procesu digitalizācijas un digitālās drošības. Kiberdrošības un mākslīgā intelekta nozīme ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Un tieši šo tēmu izvērsums gaidāms Zemgales Uzņēmēju forumā.

Zemgales Uzņēmēju Forums notiks 15. maijā Nākotnes Industriālajā parkā Jelgavas novada Nākotnē, Glūdas pagastā no plkst. 10:00 līdz 17:30 (reģistrācija no Pl.9:20).

Foruma tēmas veltītas kiberdrošībaidigitalizācijaiinovācijāmuzņēmējdarbību attīstošiem palīgrīkiem un finanšu intrumentiem. Pieredzē balstīti uzņēmēju stāsti par uzņēmumu procesu digitalizāciju.

Unikāla norises vieta. Forums notiks industriālajā "Nākotnes parkā" jeb helikopteru angārā un lidlaukā "Future Wings". 

Šī neparastā norises vieta simbolizēs foruma mērķi - pacelt ikvienu dalībnieku nelielam lidojumam jaunos uzņēmējdarbības apvāršņos.

Satiec līdzīgos un stiprini biznesu ar digitālo nākotni!

Reģistrējies Zemgales Uzņēmēju Forumam jau šodien, jo vietu skaits ir ierobežots! Pieteikšanās pasākumam foruma mājas lapā līdz 10.05.2024. https://www.zemgalesforums.lv/registracija

Foruma programma un informācija pieejama mājas lapā: www.zemgalesforums.lv

Uz tikšanos Nākotnes industriālajā parkā!

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEUTomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.