Vietējā biznesa atbalsta diena Bauskas novadā

17.02.2023
09:00 - 16:00

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) EEZ projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros sadarbībā ar Bauskas pašvaldību 17. februārī organizē biznesa atbalsta dienu (VBAD) Bauskas novada tūrisma uzņēmējiem.

Bauskas novadā VBAD pasākums “Eksportspējīgu tūrisma pakalpojumu un produktu veidošana” arī norisināsies 17. februārī no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 Bauskas rātsnamā, Rātslaukums 1. 

Pasākumā Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure informēs uzņēmējus par Bauskas novada tūrisma tendencēm un iecerēm 2023. gadā, savukārt lektori Gints Jankovskis stāstīs par fotoattēla nozīmi tūrisma mārketingā, Daiva Tankūnaitė par Lietuvas tūrista profilu un interesēm, savukārt lektors Ēriks Lingebērziņš runās par inovatīvu un eksportspējīgu tūrisma pakalpojumu un produktu veidošanu. 

Pasākuma otrajā daļā notiks interaktīvs darbs grupās Bauskas novada eksportspējīgu tūrisma produktu veidošanā.

Bauskas_novada_LAST programma

Reģistrēšanās šeit. 

 

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. – 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

 

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai