Vietējā Biznesa atbalsta diena Jēkabpilī

16.04.2024
12:30 - 17:00

Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldību un LTRK 16.04. organizē Vietējā biznesa atbalsta dienu – Biznesa forumu “Pieredze un atbalsts eksporta veicināšanai”, un aicina uzņēmējus pieteikties dalībai pasākumā. Forums norisināsies viesu namā “Zīles” Jēkabpilī.

Biznesa foruma programma paredzēta, lai sniegtu informāciju un atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas attīstīt savu biznesu un paplašināt savu klātbūtni eksporta tirgū.

Atklāšanas uzrunas sniegs Zemgales plānošanas reģiona izpilddirektors Valdis Veips, LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška, kā arī Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

Pasākuma laikā tiks piedāvāta informācija un diskusija par dažādiem uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem Zemgales plānošanas reģionā, LTRK sniegtajiem pakalpojumiem uzņēmēju eksportspējas veicināšanai, Altum un LIAA atbalstu eksporta attīstībā.

Tāpat uzņēmēju pārstāvji dalīsies savā pieredzē un stāstīs par pārdošanas kanāliem un e-komercijas platformām eksporta attīstībā.

Pasākuma laikā būs paredzētas tīklošanās pauzes, kā arī ekskursija pa viesu namu “Zīles”.

Pasākums piedāvā plašas iespējas ne tikai iegūt jaunu informāciju, bet arī veidot kontaktus un sadarbības iespējas vietējā uzņēmējdarbības vidē.

Pasākums ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju https://saite.lv/gRBj

Ar programmu un runātājiem var iepazīties šeit:

Vietējā biznesa atbalsta diena – biznesa forums tiek organizēts projektā Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē”, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai