KOPRADE

Laipni lūgti Zemgales uzņēmējdarbības centra (ZUC) īpaši veidotā telpā jauniešiem KOPRADE! Telpa, kur satikties 13 – 25 gadus veciem jauniešiem no Zemgales, ar mērķi veicināt savas uzņēmējdarbības un uzņēmīguma spējas. Tā ir vide, kur iegriezties pēc skolas, lai satiktos un mēģinātu radīt un attīstīt savu biznesa ideju kā individuāli, tā arī skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) ietvaros.

KOPRADE piedāvā:

  • telpu jauniešiem individālam un grupu darbam ikdienā savu uzņēmīguma spēju attīstīšanai;
  • konsultācijas karjeras izvēlē, mērķu sasniegšanai, SMU izveidei un attīstībai u.c. jautājumos sevis pilnveidē;
  • semināri, apmācības, darbnīcas (sekot informācijai sadaļā https://zuc.zemgale.lv/jaunumi/).

KOPRADE jauniešiem un ZUC darba telpas atrodas Jelgavā, J. Asara ielā 21 (ieeja no O.Kalpaka ielas puses), BJMK Rokskolas ēkas 2.stāvā.

Iepriekšēja pieteikšanās konsultācijām, telpu izmantošanai individuālam vai grupu darbam, kā arī pieredzes vizītēm, sadarbībai - saziņai:

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. - 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Foto: Linda Strauta-Brauere