LTRK Zemgales Biznesa diena 27. oktobrī

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus un visus interesentus pieteikties dalībai tiešsaistes Zemgales Biznesa dienai, kas norisināsies 27.10.2021.

Zemgales Biznesa dienā kā ierasti diskutēsim par uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem, tāpēc esam aicinājuši piedalīties Ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu, lai uzņēmējiem būtu iespēja uzzināt, vai un kāds būs plānotais valsts atbalsts stingrāko epidemioloģiskās drošības pasākumu jeb mājsēdes ietekmei uz uzņēmējdarbību. Visiem, kuri pieteiksies apmeklējumam, būs iespējams jau iepriekš iesūtīt savus jautājumus Ekonomikas ministram.

Zemgales Biznesa dienā par Reģistrētā bezdarba tendencēm valstī un Zemgales reģionā stāstīs NVA Zemgales pārstāvis un VDI Zemgales reģiona pārstāvji informēs par Covid 19 aktualitātēm darba devējiem un darbiniekiem.

 

 

Pasākums tiek organizēts partnerībā ar SIA SAKRET, kuri dalīsies savā pieredzē par šī brīža aktualitātēm uzņēmējdarbības jomā Igaunijā.

 

Zemgales Biznesa diena norisināsies “Zoom” platformā. Pilnu pasākuma programmu izsūtīsim tuvākajās dienās.

Reģistrācija: jelgava@ltrk.lv norādot vārdu, uzvārdu, uzņēmumu un e-pastu.

Dalība bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Pirms pasākuma reģistrētie dalībnieki  e-pastā saņems informāciju par pieslēgumu.

Papildus informācija un papildus informācija: jelgava@ltrk.lv