Tiešsaistes diskusija “Manā uzņēmumā strādā un var tāpat!” 29. aprīlī plkst. 10.30

Turpinot informatīvo kampaņu par iekļaujošu nodarbinātību cilvēkiem ar invaliditāti, šo ceturtdien Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu sekot līdzi tiešsaistes diskusijai “Manā uzņēmumā strādā un var tāpat!”. Tajā savos pieredzes stāstos, atziņās un ieteikumos par cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību dalīsies darba devēji.
Diskusijā runāsim par dažādajiem darba pienākumiem, ar kuriem veiksmīgi tiek galā cilvēki ar invaliditāti, uzņēmumu ieguvumiem un aspektiem, ar ko jārēķinās, pieņemot darbā cilvēku ar invaliditāti. Kopīgās sarunās meklēsim risinājumus un ieteikumus tam, kā iedrošināt un motivēt darba devējus pieņemt darbā cilvēkus ar invaliditāti.
Tiešraide būs vērojama portālā Delfi.lv, kā arī Labklājības ministrijas un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas Facebook kontos.
 
Vairāk informācijas šeit
 

 

 
Pasaules Uzņēmējdarbības kauss (Entrepreneurship World Cup)
Latvijā pirmo reizi notiks Pasaules Uzņēmējdarbības kauss nacionālais fināls, kurā aicināti pieteikties uzņēmumi, kas dibināti pēdējo piecu gadu laikā un kuru apgrozījums ir līdz pieciem miljoniem eiro. Līdz 24. maijam, uzņēmumi no Latvijas var iesniegt dalības pieteikumu un sacensties par iespēju būt vienam no pieciem finālistiem nacionālajā finālā, kas norisināsies jūnija vidū. Fināla uzvarētājs tālāk sacentīsies par ceļazīmi uz globālo finālu un balvu fondu 1 miljona ASV dolāru apmērā. Pasaules Uzņēmējdarbības kausa nacionālo finālu rīko Swedbank kopā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), TechChill un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju.
Vairāk informācijas var lasīt ŠEIT.
 

 

 
Tiešsaistes konference: Sadarbības, lai veicinātu sociālo ietekmi 
Aicinām piedalīties pedējā sērijas ‘Digital Road to Mannheim’ tiešsaistes konferencē “Sadarbības, lai veicinātu sociālo ietekmi”, kas norisināsies 29.aprīlī no plkst.11:00. 
Sociālā ekonomika balstās uz stabilām partnerattiecībām, lai radītu pārmaiņas kopienās. Partnerības savieno gan Eiropas Komisiju, gan privātos un publiskos partnerus, lai, izmantojot saskaņotas pētniecības un inovācijas iniciatīvas, risinātu dažas no Eiropas aktuālākajām problēmām. Sadarbības ir galvenais Eiropas Komisijas iniciatīvu ieviešanas rīks, kas veicina ES politisko prioritāšu sasniegšanu. Eiropas partnerību ar ES un asociētajām valstīm, privāto sektoru, fondiem un citām ieinteresētajām personām mērķis ir pārvarēt globālas problēmas un padarīt videi draudzīgāku ekonomiku.
 
Uzzināt vairāk un reģistrēties šeit
 

 

 
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija ir biedru organizācija ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Apvienojam līdzīgi domājošas organizācijas, uzņēmumus un cilvēkus, kas tic, ka sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā ir milzīgs potenciāls un paši ir gatavi arī piedalīties šīs nozares veidošanā un stiprināšanā. Kā LSUA biedri var vēl labāk sadarboties ar asociāciju? Kāpēc ir vērtīgi kļūt par LSUA biedru?  Lasi arī šajā materiālā!
 

 

Facebook


Twitter


Mājaslapa


LinkedIn


E-pasts


YouTube
 

 
Sociālās uzņēmējdarbības jaunumi top izsūtīti sadarbībā ar: 
 

 

 
Jūs saņemat šo ziņu lapu, jo esat pieteicies tās saņemšanai, ievadot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi.
Jūsu personas datu apstrādi un glabāšanu veic LSUA.
Gadījumā, ja nevēlaties turpmāk saņemt šo ziņu lapu, jebkurā brīdī varat atrakstīties no tās saņemšanas, spiežot atteikties.

Mūsu e-pasts:
office@sua.lv