Zemgalē jauns, radošs, interesants konkurss skolu jaunatnei

Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar reģiona pašvaldībām, izglītības iestādēm, uzņēmējiem un Junior Achievement – Young Enterpriese Latvija organizē jaunu un interesantu reklāmas veidošanas konkursu “Radošā Zemgale”.

            Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu, uzņēmējdarbības kompetences, interesi un padziļinātu priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem saistībā ar inovatīvu produktu popularizēšanu un virzīšanu tirgū. Dalība konkursā skolēniem ļaus iegūt vērtīgu informāciju, jaunas idejas un praktiskas iemaņas reklāmas veidošanā, veicinās pieredzes apmaiņu gan savā starpā, gan saskarsmē ar uzņēmējiem.

 Par konkursa dalībniekiem var kļūt Zemgales vispārējās, profesionālās, speciālās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu komandas divu līdz trīs dalībnieku sastāvā trīs dažādās vecuma grupās – no 5. līdz 6. klasei, no 7. līdz 9. klasei un no 10. līdz 12. klasei. Turklāt vienā komandā var tikt iekļauti skolēni no dažādām izglītības iestādēm un katra komanda konkursā drīkst piedalīties ar vairākiem darbiem. Virkne Zemgales uzņēmumu konkursa dalībniecēm – komandām ir sagatavojuši konkrētus uzdevumus. Tas nozīmē, ka gan uzņēmuma, gan uzdevuma izvēle paliek pašu konkursantu ziņā, bet uzņēmumi un uzdevumi ir daudzveidīgi un gana interesanti.

Darba uzdevumu piedāvā tādi Zemgalē pazīstami uzņēmumi kā, piemēram, AS “Dobeles dzirnavnieks”, kas vēlas popularizēt pārslas, vai pastu, fokusējoties uz jauniešu auditoriju, Jēkabpils puses maizes ražotāji no SIA “Dona”, tūristu iecienīts uzņēmums SIA “Gārsenes pils” no Aknīstes novada, aktīvās atpūtas parka “5 MASTI” īpašnieks SIA “Prima piek” no Ozolnieku novada, Auces novadu pārstāvošais SIA “BestBerry”, kas dažādos produktos pārstrādā irbeņu ogas, plaši zināmais Jelgavas uzņēmums SIA “Karameļu darbnīca”, sveču ražotāji no Rundāles novada – SIA “KRISTELL” un viens no konkursa organizatoriem “Junior Achievement Latvia”, kā arī nodibinājums „Jāņa Bisenieka fonds”.

Ar konkursa Nolikumu, nepieciešamo dokumentu veidlapām un minētajiem darba uzdevumiem interesenti var iepazīties Zemgales Uzņēmējdarbības centra interneta vietnē.